Zemin Çivisi

Zemin çivisinin kullanımı. Zemin çivileri ile yüzey stabilizasyonlarının sağlanması, şevlerin yüzeylerine öngermeli donatılar yerleştirilerek güçlendirildiği doğal veya yarma niteliğindeki şevlerde kullanılabilen bir tekniktir.

Tekno Maccaferri çözüm çeşitliliği. Çeşitli kaya taş düşmelerine karşı koruma ve erozyon kontrolü amaçlı sistemleri lokal bazda şev yüzeyi stabilizasyonu için çözümler sunmaktadır. Bu sistemler:

– Esnek yüzey destek elemanları (DT tel ağlar, HEA paneller, SteelGrid® HR veya MacMat® R sistemler)
–Şev yüzeyinde kullanılan kaplamalar MacMat®

Yüzey kaplama nasıl yapılır ve nasıl korur. Zemin çivileri arasındaki şev yüzeyinde, sürekli olarak tekrarlanması söz konusu olan yüzey erozyonunun oluşumunu engellemek için şevin uygun doğal bitki türleriyle bitkilendirilmesi önemlidir. Bitki örtüsü gelişimi sağlandıktan sonra, yüzeyde büyüyen bitki kökleri yüzeydeki zemine tutunarak bu alanlarda erozyona karşı doğal bir yüzey korunması sağlamaya devam edecektir.

– Bitki örtüsü oluştururken stabilite sağlar
– Açıkta olan yüzeyi erozyondan korur
– Stabil olmayan yüzeyi stabil olan ana formasyona bağlar

BIOS dizyan yazılımımızla stabil olmayan bir şevin güçlendirilmesi ve esneklik için en uygun ürünün seçilmesine yardımcı olur.

Belirli gereksinimler için geniş yelpaze ürünler. Tekno Maccaferri ayrıca, esnek yapısal cephe kaplamaları (güçlendirilmiş kaplama sistemleri + derin çivi) ve hafif cephe kaplaması (tel ağ türevi kaplama sistemleri + kısa çivi) için belirli gereksinimleri karşılamak amacıyla geniş yelpaze ürünler (bulonlar, yüzey kaplama aksesuarları) geliştirilmiştir.

Ürünler

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/zemin-civisi
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.