Tünel Uygulamaları

Her aşama için bir çözüm. Maccaferri tünel açma süreçlerinin tüm aşamaları için çözümler sunar: – Portal çalışmaları ve destek sistemleri – Kazılmış yüzün çelik güçlendirmesi ve takviyesi – Su geçirmezlik – İlk astar ve drenaj – Son astar

Müşterilerimizi bütünüyle destekliyoruz. Müşterilere uzman teknik danışmanlık ve destek; proje teknik analizi, tasarım, çözüm / ürün seçimi ve (bazı bölgelerde) kurulum hizmeti sağlayabiliyoruz.

Uzman çözümler. Uzman tünel açma çözümleri arasında deliğini kendi açan civatalar ve çelik çengeller, fiberglass güçlendirme çubukları ve boruları, drenaj boruları ve seramik son astarlar bulunuyor. Bunların çoğu inşaat maliyetlerinden ve zamandan tasarruf sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanıyor. Örneğin, benzersiz patentli B.ZeroTondo Tünel Destek Sisteminde, pompalanmış betonla doldurulmuş, geleneksel çelik çengel destekleri ile karşılaştırıldığında, önemli oranda arttırılmış yapısal verimlilik sağlayan boru şeklinde çelik çengeller bulunuyor.

Çözümler

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/tunel-uygulamalari
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.