Tekno Şirketler Grubu

Tekno

Tekno Şirketler grubu kurulduğu 1986 yılından bu yana, inşaat makineleri ve altyapı düzenlemeleri için inşaat malzemeleri alanlarında dünyanın önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’deki su ve atık su teknolojisine yönelik çalışmalar yapmakta ve bağımsız güç üretimi ile Türkiye’nin enerji piyasasında da rol oynamaya başlamıştır.

Tekno Şirketler Grubu

Tekno Vinç

Tekno Vinç, Manitowoc Crane Group çatısı altındaki POTAIN kule vinçlerin kiralama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Kule vinç kiralama hizmetlerini profesyonel anlamda ilk başlatan firma olan Tekno Şirketler Grubu, TeknoVinç markası ile Türkiye’nin en büyük kulevinç parkına sahiptir. Tekno Vinç Grubu ayrıca STROS marka dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir.

Tekno Vinç
Tekno Kule Vinç, Manitowoc Crane Group çatısı altındaki POTAIN kule vinçlerin, satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Kule vinç kiralama hizmetlerini profesyonel anlamda ilk başlatan firma olan Tekno, TeknoVinç markası ile günümüzde Türkiye’nin en büyük kulevinç parkına sahiptir. Tekno Kule Vinç Grubu ayrıca STROS marka personel ve malzeme asansörlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir.
Tekno Asfalt , 1991 yılında başladığı Asfalt Üretim Tesisleri satış ve pazarlama faaliyetlerini, 1997 yılında Alman Benninghoven firması ile işbirliğine girerek sürdürmüş. Tekno Asfalt, yeni/kullanılmış plent satışları, kiralık asfalt plent hizmetleri, eski asfalt plentlerin komple revizyonu ve otomasyon sistemlerinin kurulumu, asfalt plent komponentlerinin ve bitüm sistemlerinin imalatı ve ihracatı da dahil olmak üzere sektörün her biriminde hizmet vermektedir.

Tekno Asfalt

Tekno Asfalt , 1991 yılında başladığı Asfalt Üretim Tesisleri satış ve pazarlama faaliyetlerini, 1997 yılında Alman Benninghoven firması ile işbirliğine girerek sürdürmektedir. Tekno Asfalt, yeni/kullanılmış asfalt plent satışları, kiralık asfalt plent hizmetleri, eski asfalt plentlerin komple revizyonu ve otomasyon sistemlerinin kurulumu, asfalt plent komponentlerinin ve bitüm sistemlerinin imalatı ve ihracatı da dahil olmak üzere sektörün her biriminde hizmet vermektedir.

Tekno Asfalt

Tekno Maccaferri

30 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Tekno Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana inşaat, çevre, geoteknik ve zemin mühendisliği pazarına sunmuş olduğu çift bükümlü tel ağ ürünleri (gabion, gabion şilte, çelik grid vs. ) , çelik ve sentetik fiber ve geosentetik (geostekstil, geogrid vs..) ürünler ile sektörünün dünya lideri olan 130 yıllık geçmişe sahip Maccaferri firmasının çözüm ortağı olmuştur.

Tekno Maccaferri
30 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan TEKNO, kurulduğu günden bu yana inşaat, çevre, geoteknik ve zemin mühendisliği pazarına sunmuş olduğu çift bükümlü tel ağ ürünleri (gabion, gabion şilte, çelik grid vs. ) , çelik ve sentetik fiber ve geosentetik (geostekstil, geogrid vs..) ürünler ile sektörünün dünya lideri olan 130 yıllık geçmişe sahip MACCAFERRI firmasının çözüm ortağı olmuştur.
Tek yapmanız gereken istemek. Sonsuz enerji kaynağı güneşten en doğru şekilde faydalanmak için bizden yardım isteyin, geri kalan her şeyi biz halledelim

Tekno Ray Solar

Tekno Ray Solar, Enerray SPA ve Tekno Şirketler Grubu ortaklığıyla 2011 yılında kurulmuştur. Enerray SPA, Avrupa’da solar sistemler konusunda önderlik yapan bir EPC şirketi olarak Maccaferri Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tekno Şirketler Grubu’nun 30 yıllık tecrübesi, Enerray SPA’nın 1,2 GW’nin üzerindeki Global Referansı ve Türkiye’deki 40 MW’lık referansı ile Tekno Ray Solar, kısa sürede hızla ve istikrarla büyüyen yapısı ile enerji sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Tekno Ray Solar

Tekno Enerji

Tekno Enerji, enerji üretimi ve toptan elektrik satışı konularında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Toplam 500 MW kurulu güç hedefiyle yola çıkan Tekno Enerji, ilk yatırımına Bilecik’te yer alan 40 MW’luk birinci etap ile başlamıştır. 18 Kasım 2012 tarihi itibariyle Bilecik Doğalgaz Çevrim Santrali ile elektrik üretimine başlamıştır. Santral düşük atık ısı oranı ve azot oksit emisyonları ile çevre dostu bir üretim tesisi olmasının yanı sıra; yüksek verimi, temizliği ve esnekliği ile de Türkiye’nin enerji üretimine katkıda bulunmaktadır.

Tekno Enerji
Tekno Enerji, enerji üretimi ve toptan elektrik satışı konularında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Toplam 500 MW kurulu güç hedefiyle yola çıkan Tekno Enerji, ilk yatırımına Bilecik’te yer alan 40 MW’luk birinci etap ile başlamıştır. 18 Kasım 2012 tarihi itibariyle elektrik üretimine başlanan Bilecik Doğalgaz Çevrim Santrali ile başlamıştır. Santral  düşük atık ısı oranı ve azot oksit emisyonları ile çevre dostu bir üretim tesisi olmasının yanı sıra, yüksek verimi, temizliği ve esnekliği ile de Türkiye’nin enerji üretimine katkıda bulunmaktadır.
Çelik Konstrüksiyon İmalat Sektörü ile Bitüm ve Yakıt Tank İmalatlarında Uzun Yıllardır Ankara’da Hizmet Veren Tekno Endüstri, Asfalt Şantiyelerinin Vazgeçilmez Markasıdır. Tekno Endüstri Tüm İmalatlarında Benninghoven-Wirtgen Projeleri ve Malzeme Teknik Spesifikasyonları Kullanmakta Olup, Aynı Zamanda Benninghoven-Wirtgen’in Ortadoğu, Balkanlar ve Rusya’ya Satışını Yaptığı Asfalt Plentlerinin Bazı Üniteleri de Ankara’daki Fabrikada İmal Edilip Sevk Etmektedir.

Tekno Endüstri

Çelik konstrüksiyon imalat sektörü ile bitüm ve yakıt tank imalatlarında uzun yıllardır Ankara’da hizmet veren Tekno Endüstri, asfalt şantiyelerinin vazgeçilmez markasıdır. Tekno Endüstri tüm imalatlarında Benninghoven-Wirtgen projeleri ve malzeme teknik spesifikasyonları kullanmakta olup, aynı zamanda Benninghoven-Wirtgen’in Ortadoğu, Balkanlar ve Rusya’ya satışını yaptığı asfalt plenti komponentlerinin % 80’e varan kısmını Ankara’daki fabrikada imal edilip ihraç etmektedir.

Tekno Endüstri

Anadolu FLYGT

Anadolu Flygt Pompa Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı olan Xylem şirketi bünyesindeki merkezi İsveç’te bulunan dünyanın en büyük pompa imalatçısı Xylem Water Solutions Flygt ortaklığı ile sürdürmektedir. Anadolu Flygt’ın portföyünde dalgıç atık su ve drenaj pompaları, dalgıç karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, UV dezenfeksiyonu ve ozon oksidasyonu, filtrasyon, mono pompalar, hava üfleyicileri gibi birçok ürün grubu bulunmaktadır.

Anadolu FLYGT
Anadolu Flygt Pompa Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı olan Xylem şirketi bünyesindeki merkezi İsveç’te bulunan dünyanın en büyük pompa imalatçısı Xylem Water Solutions Flygt ortaklığı ile sürdürmektedir. Anadolu Flygt’ın portföyünde dalgıç atık su ve drenaj pompaları, dalgıç karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, UV dezenfeksiyonu ve ozon oksidasyonu, filtrasyon, mono pompalar, hava üfleyicileri gibi bir çok ürün grubu bulunmaktadır.
Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/tekno-sirketler-grubu
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.