Road Mesh®

Road Mesh®

Road Mesh® asfalt döşemelerin yapısal olarak güçlendirilmesi için kullanılan düzlemsel bir grid malzemesidir. Döşemenin en üst bağlama tabakalarına yerleştirilen Road Mesh® asfalt tabakalarını güçlendirir, yorgunluk ömrünü uzatır, derin çukurları ve yeniden yüzeyleme çalışmalarını en aza indirir. Road Mesh® asfalta lateral kısıtlama sağlar bu da izlere ve toplanmalara karşı dayanıklılığı arttırır. Road Mesh® yansıyan çatlakların ve/veya trafiğin varlığının neden olduğu çekme gerilimini emer ve azaltır.

Road Mesh® çift bükümlü altıgen örme çelik tel ağımızdan üretilmiştir, ağın içinde örülmüş dahili transvers güçlendirme çubukları bulunur. Road Mesh® rulosu uygulama yerinde açılır ve en üst asfalt tabakasından önce uygun şekilde yerleştirilerek sağlamlaştırılır.

Road Mesh® yüksek kaliteli çelik telden yapılmıştır ve uzun süre korozyon koruması sağlamak için yoğun GalMac® galvanizlidir.

Road Mesh®’in, bağlı yüzey materyalinin her bir ip telini sararak birbirine kenetlenmelerini sağlamaya ve böylelikle agregadan güçlendirilmiş yapıya anında yük transferinin yapılabilmesine yarayan üç boyutlu yapısı vardır.

MacGrid® AR cam elyaf ve polyester geogridler yansıtıcı çatlakları engellediği için, Road Mesh® döşemeyi yapısal olarak güçlendirir.

Road Mesh® döşemeleri yapısal olarak güçlendirdiği için, sadece üst tabakalarda değil, yeni inşa edilen yollarda da kullanılabilir.

Road Mesh® HR

Road Mesh® HR daha zorlu karayolu uygulamaları için daha yüksek mukavemetli tel bir ağ bulunması haricinde temel Road Mesh® ürünümüz ile aynıdır.

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/road-mesh
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.