Profesyonel Kaya Bariyerleri & Moloz Tutucu Bariyerleri

Dinamik Bariyerler

Profesyonel Kaya Bariyerleri (veya Tutucu Çitler) kayaları ve iri kaya bloklarını alt yapının, maden servis yollarının veya diğer yapıların üzerine düşmeden durdurmak / tutmak amacıyla tasarlanmıştır.

Profesyonel Kaya Bariyerleri “kit şeklinde” tedarik edilmektedir. Panel ağı, ankraj direkleri, dayanak plakaları, frenler, kablolar ve klipsler dahil tüm bileşenler (zemin ankrajları hariç) kitle tedarik edilir.

Moloz Tutucu Bariyerler

Moloz Tutucu Bariyer Serileri şevlerdeki, kanallardaki ve oluklardaki toprak/ su akışlarını (moloz akışlarını) veya sığ toprak kaymalarını sınırlandırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Sönümleyici / Hibrit Bariyerler

Temelinde dinamik kaya tutucu bariyerler bulunan Hibrit ve Sönümleyici Sistemlerimiz dinamik kaya tutucu bariyerin enerji emme becerileri ile koruma ağının daha az bakım gerektiren avantajlarını birleştirir. Alt destek kablosuna sabitlenmek yerine, tel örgü ortadan kalkar ve meyil boyunca aşağıya doğru hareket eder.

Kaya Bariyeri & Moloz Tutucu Bariyer İçin Formu Doldurun

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/profesyonel-kaya-bariyerleri-moloz-tutucu-bariyerleri
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.