Prekast Betonarme Panelli Toprakarme İstinat Duvarları

Düşük maliyetli mühendislik çözümler. Bu sistem, büyük yüklere maruz kalan veya mimari gereksinimlerin, duvar cephesi üzerinde belirli bir estetik görünüşü gerektirdiği dikey duvarlar için idealdir. İstinat yapıları için yenilikçi ürünler ile yeni çözümlerin geliştirilmesi, Tekno Maccaferri’nin ana araştırma alanlarından biridir.

Dar kentsal alan ve madenlerde inşaa etmek. Güçlendirilmiş zemin yapılarını dik beton panel ile inşa etmek gerektiğinde, kentsel alan projelerinde ya da güçlendirilmiş zemin şevi için yeterli alan olmadığında, çözüm MacRES®’dir. Ayrıca MacRES®, madenlerde ağır yükleri destekleyen kırıcı ve silo duvarlarının inşasında da kullanılmaktadır.

ParaWeb® ve ek kullanılanlar. ParaWeb® donatılı şeritleri, en uzun süreli dayanıklılığı ve en iyi korumayı sağlayan, polietilen bir kılıfla kaplı, öbek halinde bulunan yüksek mukavemetli polyester iplik liflerinden oluşmaktadır. Farklı mukavemetlere sahip Paraweb’ler kullanılarak, özellikle agresif dolgularda en uygun tasarım, montaj süresi azaltılarak gerçekleştirilir.

Estetik amaçlı kullanım. Dünyanın her yerinde kullanılan MacRES® donatılı dik beton panel duvar sisteminin, farklı estetik kaygılara uygun çok çeşitli yüzey doku seçenekleri mevcuttur.

Ürünler

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/prekast-betonarme-panelli-toprakarme-istinat-duvarlari
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN