Güvenlik & Ses Bariyerleri

Güvenlik Bariyerleri

Güvenlik bariyerleri araçların kara yollarından ya da demiryollarından çıkmasını veya bitişikteki alt yapılara sapmasını önlemek için özel olarak tasarlanmış ve planlanmıştır.

Tekno Maccaferri Deneyimi ve Duna. Güçlendirilmiş toprak yapılar konusundaki becerimizi kullanarak, araçların karayolundan çıkarak demiryolunda kazaya neden olmalarını önlemek amacıyla yüksek hızlı demiryolu hatları için bariyer çözümleri tasarladık. Güçlendirilmiş özel bir toprak yapısı olan Duna, bu projelerde kilometreler boyunca kullanılmıştır. Kurulum kolaylığının müşterilerimiz için önemli bir etken olduğunu bilerek Duna üniteleri üretildi. Bu durum inşaat için gereken çabayı en aza indirerek, zamandan ve paradan tasarruf etmemizi sağladı.

Ses Bariyerler

Ses Bariyerlere Talep Artıyor: Ses bariyerleri gürültü kirliliğini en aza indirmek amacıyla kullanılıyor. Gürültünün ve alt yapı ile konut alanlarındaki endüstriyel çalışmaların oluşturduğu görsel kirliliğin çevresel etkisinin en aza indirilmesi için mevzuatlar, ses bariyerlere ve görsel taramaya olan talebin artmasını sağlıyor. Bu tür bariyerlerin özellikleri: • Kent peyzajına etkisi en düşük seviyede olmalıdır • Yüksek yapıların bile “ayak izi” küçük olmalıdır ve Tekno Maccaferri çözümleri bunları inşaat kolaylığı ve maliyet etkinliği ile birleştirir: • GreenReef – bitki panelleri bulunan modüler duvar sistemi • Green Sonic – bitkilendirme için tasarlanmış modüler ses bariyer sistemi.

Toprak Mühendisliği: Başarılı bitkilendirme yapılmasına olanak sağlamak için, bu sektördeki ortağımız Euroambiente ile birlikte yüksek bitkilendirme kapasiteli ve bakım ihtiyacı düşük özel bir mineral toprak geliştirdik. Bu toprak, çev eğimi 80°’nin üzerindeki yüzeylerde bitkilerin ve çalıların gelişmesine olanak sağlıyor.
Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/guvenlik-ses-bariyerleri
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.