Gabion Kaynaklı

Kaynaklı gabion, Tekno Maccaferri çift bükümlü çelik tel ağ gabionları zorlayıcı mühendislik ve jeoteknik uygulamalarda kullanılır, kaynaklanmış gabionlar mimari uygulamalarda ya da değişken yerleşimin düşük risk arz ettiği alçak yapılarda kullanılır.

Kaynaklı gabionların felsefesi örme ünitelerimizin felsefesine benzer; kaynaklı gabion ünitelerimiz kaliteli, gabion ünitesi oluşturmak için bir arada sağlamlaştırılmış, uygun yapıyı oluşturmak için sahada gabion taşıyla doldurulmuş kaynaklı tel ağ panellerden oluşur.

Mimari va peyzaj mimarisi uygulamaları bu ünitelerin kullanımı için popülerdir. Çünkü kaliteli taşla doğru şekilde dolduruldukları zaman formal bir görünümleri olur. Kaynaklı tel ağ gabion ünitelerimiz bağımsız duvarlarda, plakajlarda ve inlaat ortamındaki diğer yerlerde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Tüm gabion yapılarında olduğu gibi, projenin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Kaynaklı tel ağ gabion (gabyon) üniteler farklı oturma riski nedeniyle akarsularda kullanılmamalıdır.

Kaynaklı gabion fiyat ve detayları için formu doldurun

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/gabion-kaynakli
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.