Duna Sistemi

Duna Sistemi, akustik ve görsel bariyerler oluşturmak için kullanılan güçlendirilmiş toprak settir. Yüzeyi, müşterinin ihtiyacına göre bitkilendirilebilir veya taşla kaplanabilir. Yol dolgusu, meyil oluşturmak ya da dik set oluşturmak için birine bağlanmış çift taraflı modüler elemanlardan yapılmıştır. Yüzey elemanları toprak güçlendirici geogridler ile birbirine bağlanır, bunların arkaları daha sonra sıkıştırılmış malzeme ile doldurulur.

Modüler bağlantı elemanları ve bağlantı geogridleri, sahada montaj süresini azaltmak için fabrikamızda önceden hazırlanır. Yüklenicinin sadece bağlantı ünitelerini monte etmesi ve tedarik edilen destekle doğru açıda desteklemesi gerekir. Daha sonra, toprak güçlendirme için yapısal ön ve arka dolum başlatılabilir.

Toprak güçlendirici geogridler, ilave polimer kaplaması bulunan, Zn-Al galvanizli çift bükümlü altıgen tel ağlardan yapılır. Dış kaplamalar Zn-Al galvanizli malzeme ile korunan çelik tel ağdan yapılmıştır.

Duna Sistemi Hakkında Detay İçin Formu Doldurun

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/duna-sistemi
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.