Dikey Drenaj Çalışmalar

Geleneksel granüler drenaj sistemlerinin kullanışlı olmaması. Yapıların (beton istinat duvarları, bitişik temel kazıkları, diyafram duvarları ve zemin katmanlarıyla temas halinde olan yapılar) arkasında ve şevlerde etkin drenaj yapılmasının önemi bilinmekle beraber, çoğu zaman bu husus göz ardı edilmektedir. Genellikle yer kaplayan ve uzun vadeli drenaj kabiliyeti hakkında bilinmezliği olan geleneksel granüler malzeme kullanılmaktadır.

Çevre dostu, teknik üstünlük ve uygun maliyetli çözümlerimiz. Tekno Maccaferri MacDrain® serisi drenaj geokompozitleri, geleneksel granüllü drenlerden daha ekonomik ve teknik açıdan da daha üstündür. MacDrain® geokompozitlerinde pek çok geotekstil filtre (iğneleme yöntemiyle, işlem görmüş veya bazı uygulamalarda özel örgülü geotekstiller) özelliği ve farklı tiplerde drenaj çekirdek katmanları (geomat, geoağ) mevcuttur. MacDrain® en uygun teknik ve ekonomik çözümü sunar.

Ürünler

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/dikey-drenaj-calismalar
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.