> Diğer Tünel Açma Ürünleri - Tekno Maccaferri

Diğer Tünel Açma Ürünleri

Enjeksiyon Boruları & Aksesuarlar

Enjeksiyon boruları, tünel açma çalışmalarında kimyasal karışımların veya harçların gevşek ya da kararsız toprağa enjeksiyonunu kolaylaştırmak amacıyla kullanılır. Boru, daha önce zemine açılan deliğe yerleştirilir. Valfler, enjeksiyon borusunun uzunluğu boyunca gerektiği şekilde yerleştirilir. Ardından, enjeksiyon borusuna ve en uzak valfin yanına enjeksiyon başlığı ve packer yerleştirilir. Enjeksiyon karışımı valfler aracılığı ile etrafını çevreleyen toprağa pompalanır. Bu işlem sırasıyla her valfte tekrarlanır.

Kuplörler

Bu çelik kuplörler, dalgalı camyünü donatı unsurlarının bitişi uzunluklarını birleştirirler.

Valfler

Tünel açma işlemlerinde kullanımına bağlı olarak çeşitli valfler sunuyoruz. Bunlar, su geçirmezlik ve zemin iyileştirme çalışmalarında kullanılan kimyasal karışımların basınçla enjekte edilmesi için kullanılır. Valfler seçilen enjeksiyon borusuna monte edilir. .

ELAM S Son Kat Kaplama

ELAM S seramik paneller, yer altı tünelleri, metrolar ve yer altı yaya geçitleri gibi tünel açma çalışmaları için son kat kaplama olarak kullanılır. Estetiktir ve uzun süre dayanıklıdır, tünel duvarında temiz bir son kat kaplamadır.

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/diger-tunel-acma-urunleri
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.