Azerbaycan ve Türkmenistan’da da Tek Yetkili Tekno Maccaferri

Çift bükümlü tel ağ türevi ürünlerin dünyadaki en büyük üreticisi olan Officine Maccaferri ve 1986 yılından bu yana girmiş olduğu tüm sektörlerde lider olan Tekno Şirketler Grubu ortaklığıyla kurulan Tekno Maccaferri, Türkiye’den sonra Azerbaycan ve Türkmenistan’da tek yetkili olma unvanını kazandı.

Türkiye’deki en gelişmiş geoteknik mühendislik uygulamalarını başlatarak, Düzce’deki fabrikası ile bölgenin en modern üretim tesisini faaliyete geçiren Tekno Maccaferri, Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı uygulamaların ardından Officine Maccaferri tarafından Azerbaycan ve Türkmenistan bölge yetkilisi olarak atandı. Hali hazırda Azerbaycan ve Türkmenistan’da Aşkabat Uluslararası Havaalanı, Gökdepe Türkmenbaşı yolu gibi projelere imzasını atan Tekno Maccaferri, almış olduğu bölge yetkililiğinin ardından yeni mühendislik çözümü ve farklı teknolojileri de bu ülkelerde uygulamayı hedefliyor.

Türkiye’deki birçok projenin başlangıç aşamasından itibaren, mühendislik değerlendirmelerinde, dizayn aşamasında, tedarik ve son uygulama aşamasına kadar müşterilerine teknik destek sağlayarak anahtar teslim hizmetler veren Tekno Maccaferri, aynı çalışmalarını Azerbaycan ve Türkmenistan’da da yürütecek.

Düzce’de 2012 yılında faaliyete geçen ve toplam 5 bin ton üzerinde olan üretim kapasitesinin yaklaşık bin 500 tonunu, başta İtalya, İsrail, Türkmenistan ve Azerbaycan olmak üzere birçok Avrupa ve Asya ülkesine ihraç eden Tekno Maccaferri, almış olduğu yeni yetkilikle, çift bükümlü tel ağ ve türevleri ile ilgili üretimini 2 yıl içerisinde 10 bin tona çıkarmayı hedefliyor.

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/azerbaycan-turkmenistanda-da-tek-yetkili-tekno-maccaferri
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.