Atık ve Kenar Zeminlerin Güçlendirilmesi

Tekno Maccaferri eşsiz ürünleri geoteknik stabil problemlerinde yardım eder. Bu konu, sırasıyla stabil bir temel tabakasının ve depolama alanının genel stabilitesini sağlamak ile beraber, çöp ve atık depolama sahası tabanının konsolidasyonunu içerir. Bu tip uygulamalarda eşsiz Paradrain® geogrid ürünü yardımcı olur.

Dünya çapında daha büyük kapasiteli depolama alanları. Dünya çapında artan insan popilasyonu ile beraber, atık malzeme miktarıda artmaktadır. Bunun sonunda tehlikeli ve atık malzemelerin depolanabileceği alanlarının bulunmasını zorlaştırmaktadır. Bu sebeple atık depolama alanların hacmini maksimum seviyede kullanılmasını sağlayacak herhangi bir teknoloji hem çevreye hem de katı atık işletmecilerinin tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Hacim kapasitesini artırarak maliyetleri düşürüyoruz. Tekno Maccaferri, çöp depolama alanlarına yönelik entegre tasarımlar geliştirme ve çevrenin korunması konusunda oldukça deneyimlidir. Paragrid®, Paralink® ve MacGrid® WG gibi geogridler kullanılarak hacim kapasitesini ve maliyetleri olumlu yönde etkilemektedir.

Ürünler

Facebook
Google+
https://www.teknomaccaferri.com.tr/atik-ve-kenar-zeminlerinin-guclendirilmesi
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.